PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.
Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Setskog oppvekstsenter, skolen

Setskog oppvekstsenter består av skole, barnehage og SFO. Skolen er fådelt (klasser med flere årstrinn sammen), trinn 1-7

 

Setskog oppvekstsenter ligger i nær tilknytning til skogen og gir oss et fint utemiljø som benyttes både til lek og læring. Her har både skole, SFO og barnehage et tett og godt samarbeid. Et felles satsningsområde er holdninger til miljøet, både det sosiale miljøet og naturen rundt oss. I skoleåret 2020/21 har skolen 57 elever.

Kontakt oss

Besøksadresse: Mosebyveien, 1954 Setskog

Kontor:
67 20 59 50

Lærerrom:
67 20 59 54 / mobil 477 18 694

Rektor Kari Høgenes

E-post: kari.hogenes@ahk.no

67 20 59 50

Undervisningsinspektør Pia Ringstad

E-post: pia.r.ringstad@ahk.no

 

Undervisningspersonale 2020/21

1. klasse:

Emma Melbye
E-post: emma.melbye@ahk.no 

2. og 3. klasse:

Tone Merete Heggelund
E-post: tone.merete.heggelund@ahk.no

4. og 5. klasse:

Ida Malnes Melby  
E-post: ida.malnes.melby@ahk.no

6. og 7. klasse:

Åse Marit Myrvang

E-post: ase.marit.myrvang@ahk.no

Øvrig pedagogisk personale:

Kjetil Lindahl
E-post: kjetil.lindahl@ahk.no

Pernille C. B. Hansen
E-post: pernille.c.blegen.hansen@ahk.no

Assistenter/barne- og ungdomsarbeidere i skole og SFO:

Linda Arnesen 
E-post: linda.arnesen@ahk.no

Jannicke Dammerud (permisjon)
E-post: jannicke.dammerud@ahk.no

Hanne Engen
E-post: hanne.engen@ahk.no

Hilde Heggedal 
E-post: hilde.fosser.heggedal@ahk.no

Anja Kieselbach
E-post: anja.kieselbach@ahk.no

Urszula Sokol
E-post: urszula.alicja.sokol@ahk.no

 

SFO

Mobil: 404 37 165

Fagansvarlig SFO (vikariat) Monica Veiby

E-post: monica.veiby@ahk.no

 

Barnehage

67 20 59 52 - mobil 404 37 164

Styrer barnehage Vigdis Aaserud

E-post: vigdis.aaserud@ahk.no

67 20 59 53

 

 

SKOLERUTA

Fravær meldes i IST SKOLE

Annet via SMS til lærerne

IST SFO

FØLG OSS PÅ FACEBOOK

                                       Bjorkelangen_skole_2.jpg

Råd og utvalg

FAU og klassekontakter 19-20

Skolens start og sluttider

Skolens start og sluttider

Handlingsplan mot krenkende adferd og mobbing

Handlingsplan mot krenkende og mobbing Setskog

Les mer om kommunens handlingsplan mot mobbing her.

Foreldreskriv og informasjon

Skoleskyss

Permisjon fra undervisningen

Ulykkesforsikring barn/ungdom

 

Foreldreskriv ved skolestart

Regler for orden og oppførsel ved Setskog oppvekstsenter

Forskrift om ordensreglement for skolene i Aurskog-Høland kommune

Bruk av elevbilder

Informasjon om bruk av PC nettbrett og internett i AHK 

Fraværsregistrering og oppfølging

Fritak for opplæring

 

Sist endret: 18.09.2020